Türkiye coğrafyasının verimli güneş imkanından faydalanarak 2023 hedefleri doğrultusunda hızla çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetini üst düzey tutarak halkımıza güneş enerjisinin getirdiği kolaylıkları kendimize borç bilip, bu doğrultuda pratik çözümler üretiyoruz.

Türkiye’de adından söz ettirir durumda olan güneş enerji sistemlerinde farklı hizmetler sunmaya özen gösteren firmamız, müşterilerin ihtiyacını karşılarken, devam eden süreçte de ihtiyacı olabilecek enerjilerini de bugünden gidermektedir. Yeniliğe açık olan ve teknolojiyi yakından takip ederek AR-GE‘ye önem veren firmamız sektörün öncü firması olmayı hedeflemektedir.

Misyon

Doğa Solar olarak gelecekte enerji ihtiyacının giderilmesinde etkin rol oynayıp Türkiye’de yenilenebilir enerji sektörünün yaygınlaşması ve her türlü kullanıcıya ulaşması sürecinde öncü bir kuruluş olarak hizmet vermek istemekteyiz.

Vizyon

Dünya petrol rezervinin 2050, doğalgazın 2070 ve kömürün de 2150 yılında tükenmiş olması beklenmektedir. Bu durum, alternatif enerji kaynaklarının üzerine odaklanılmasına sebep olmaktadır.

Bu durumdan dolayı yenilenebilir enerji kaynakları insanlık için önem arz etmektedir.

Çalışmalarımızın sonucunda ve sürekli olarak başarılı, bilinçli ve kendini geliştiren bir firma profili oluşturarak gerek değişime uymak gerekse değişimi oluşturmak adına çalışmalar yapmak.

Ges Çatı Kanunu

Çatı Kanunu Resmi Gazetede Yayınlandı.

×