Doğa Solar Güneş Enerjisi Sistemleri | Farm Power
660
post-template-default,single,single-post,postid-660,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Farm Power

Farm Power

Doğa solar güneş enerji sistemleri olarak AR-GE sini tamamladığımız MOBİL GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ’nin üretimine başlamış bulunmaktayız. MOBİL GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ sanayi,tarım, hayvancılık başta olmak üzere tüm enerji ihtiyacınıza cevap vermektedir. Teknolojisi üst seviyede tutulduğundan enerji verimliliği yüksek, taşınması kolayve çok fazla bakım gerektirmemektedir.
MOBİL GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ sayesinde ekilemeyen arazi kalmayacağı hedeflenmiştir. Sistemde kullanım çeşitliliğine önem verilmiş olup tarım ŞEBEKEDEN BAĞIMSIZ olarak sulama kuyularında kullanılmaktadır.
Ayrıca TARIMSAL KALKINMA PROGRAMI dahilinde %50 devlet teşviği kapsamındadır. Proje desteği firmamız tarafından verilmektedir.
MOBİL GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ’ nin tasarımı ve projesi doğa solar olarak tarafımızdan yapılmış olup %100 yerli ve millidir.

No Comments

Post A Comment

Ges Çatı Kanunu

Çatı Kanunu Resmi Gazetede Yayınlandı.

×